poprzyglądać się odcieniom życia
Dzień dobry, dzień dobry,
Jak się masz? Cieszę się, że jesteś 🙂
Stworzyłam to miejsce w sieci, bo pisanie sprawia mi ogromną przyjemność, a ja chciałam sobie trochę "popitolić". O błahostkach i głupotach, ale również o smuteczkach i radościach codziennego dnia.
Uważam, że za mało dzielimy się z innymi, tym co czujemy. Za mało mówimy o uczuciach, o tym, co cieszy i co boli. Kreujemy swoje sztuczne wizerunki. Udajemy szczęśliwych, płacząc w nocy do poduszki, porównujemy się do innych, zapominając, że BYĆ wcale nie znaczy mieć. Wiem, że przyszło nam żyć w takich, a nie innych czasach, jednak brakuje mi pewnej autentyczności.
Chciałabym pokazać, że każdy ma lepszy i gorszy dzień. Że życie ma wiele odcieni i nic nie jest czarno-białe.
Zarówno paleta kolorów, jak i nasze życie pełne jest jasnych i ciemnych barw. Delikatnych, pastelowych, a także tych intensywnych, żywych i soczystych!
Poprzez tę formę ekspresji  pragnę uczyć się być w prawdzie z samą sobą, bez wstydu i lęku przed oceną innych. Zachęcać Cię do tego samego. Bo najważniejsze to kochać siebie i nie wstydzić się własnej wrażliwości! Wyglądu, poglądów, zalet i wad. Wszyscy jesteśmy różni, ale każdy z nas jest inny! Cudowny i piękny.
W akceptacji i miłości żyje się znacznie łatwiej niż w lęku;)
Wiem, że życie to sinusoida, czasami ten piękny świat nas depcze, czasami sobie nie radzimy, chcemy wszystko puścić...
Coś jednak sprawia, że się trzymamy.
Uważam, że trzeba o tym mówić.
A więc jeszcze raz, od początku. Pozwól, że się przedstawię:)
Mam na imię Karolina. Lubię pić niegazowaną wodę, jeść pizzę, spać w czystej pachnącej pościeli, oglądać bardzo smutne filmy, spacerować z moim psem, wdychać mroźne zimowe powietrze, śmiać się z suchych żartów, podziwiać mgłę i próbować jej dotknąć. Uwielbiam mieszać kolory na płótnie,  brudzić się farbą, tańczyć jakby jutra miało nie być.
Gdy przychodzi zima, spędzać każdą wolną chwilę na stoku, zarażając innych „białym szaleństwem” - moją największą miłością i pasją.

 

Jestem tu, by się na chwilę zatrzymać i poprzyglądać odcieniom życia.
Dołączysz?

 

z miłością
Karolina